Fotograficzny album ślubny

W dzisiejszych czasach nie da się ukryć, że każdy z nas jest operatorem kamery, fotografem, prawnikiem i lekarzem. Wszystko oczywiście za sprawą smartfonów. W internecie sprawdzimy dowolne zagadnienie a w telefonie mamy aparat niejednokrotnie lepszy od tego, za który niegdyś nasi rodzice oddawali równowartość wypłaty. Pomijam tutaj fakt, że za dobry telefon również można aktualnie wydać równowartość dobrej wypłaty.

 

Fotograf ślubny w dobie smartfonów

 

Ślub to szczególny czas w życiu każdego z nas, szczególnie ten pierwszy. Chcemy aby wszystko było idealne, chcemy (przynajmniej do rozwodu) zapamiętać jak najlepsze wspomnienia. Oczywistym sposobem na uchwycenie dobrych wspomnień jest fotograf ślubny, zrobi zdjęcia w odpowiednim momencie, my nie będziemy musieli się niczym martwić a na koniec zamówimy sobie gotowy fotograficzny album ślubny.

album na zdjęcia empikOczywiście tak prosto było dawniej. W dzisiejszych czasach nie jest to już tak jasne, przecież każdy z naszych gości ma dobrej jakości aparat w telefonie, zrobi zdjęcia w podobnych momentach i to za darmo - później wystarczy, że ściągniemy je z facebooka.

Czy w dobie wszechobecnych telefonów warto w ogóle wydawać pieniądze na profesjonalnego fotografa? Może faktycznie zdjęcia zrobione przez wujka Mirka nie będą tak dobre jak profesjonalne, ale przecież rodzinka zrobi tych zdjęć tysiące, z pewnością zachowa się jakieś odpowiednie.

Rozumiem poniekąd potrzebę oszczędzania, szczególnie, że ślub nie należy i nigdy nie należał do najtańszych zabaw. Mimo wszystko uważam, że niestety wujek Mirek z rodziną nie zrobią zdjęć profesjonalnej jakość, aparat w nawet najlepszym telefonie nigdy nie będzie tak dobry jak prawdziwą lustrzanką. Oczywiście dobrze jest mieć rozsądne podejście do tematu ślubu, a w szczególności do kosztów związanych ze ślubem, mimo wszystko jeżeli chcemy mieć pamiątkę, którą będziemy przeglądać bez zażenowania warto postawić na profesjonalistę.

album ślubny

Script logo