Ślubny ceremoniał

 

Jednym z najważniejszych dni w życiu każdej kobiety, a także mężczyzny jest z pewnością ślub, dlatego też niezwykle istotne jest to, aby przygotowania do tej najpiękniejszej chwili rozpocząć jak najwcześniej.

 

A kiedy najlepiej?

Na rok przed planowaną uroczystością należy rozpocząć załatwianie wszystkich niezbędnych i koniecznych kwestii. W pierwszej kolejności należy podjąć decyzje czy ślub będzie kościelny, czy też może cywilny. Jeśli cywilny to konieczne jest udanie się to Urzędu Stanu Cywilnego i zarezerwowanie terminu, a także dostarczenie odpowiednich dokumentów. Jeśli natomiast ślub ma się odbyć w kościele, to należy wybrać się do swojej parafii w celu ustalenia terminu oraz odbycia nauk przedmałżeńskich. Kolejną ważną kwestią jest rezerwacja sali weselnej, zespołu muzycznego, kamerzysty oraz fotografa. Każda para chciałaby uwiecznić przecież ten niezwykły dzień i pokazać swoim dzieciom zdjęcia ślubne, które są jedną z najważniejszych pamiątek.

 

Bardzo dobrym pomysłem jest również photo album ślubny, dlatego też coraz większa liczba Młodych Par decyduje się na coś takiego. Następnym krokiem, który należy wykonać to oczywiście kupno sukni ślubnej oraz garnituru. Ważne jest przede wszystkim to, aby ubiór Młodej Pary współgrał ze sobą, a nie konkurował. Niezwykle istotne są również odpowiednie dodatki takie jak bielizna, biżuteria oraz obuwie. Oprócz kwestii związanych z ubiorem konieczne jest również zaplanowanie przyjęcia weselnego. Oznacza to, iż trzeba wybrać menu w restauracji, dekoracje, kwiaty oraz tort weselny, który oczywiście odgrywa na weselu najważniejszą kwestię.

zobacz stronę > ślubny fotograf

Script logo